טבעות אירוסין

סינון ומיון

טבעות אירוסין

מהי טבעת אירוסין?

טבעת אירוסין היא הרבה יותר מטבעת רגילה, על פי המסורת טבעת אירוסין היא טבעת אשר ניתנת באמצעות החתן לארוסתו בעת הצעת הנישואין.

כאשר האישה עונדת את טבעת האירוסין זוהי בעצם הסכמתה להינשא אל החתן ולבלות את שארית חייהם ביחד. בחירת טבעת אירוסין היא בגדר מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להיעשות במקצועיות, חדות ועם המון הבנה.

אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הקשור לבחירת טבעת אירוסין – בדיוק לשם כך אנחנו נמצאים כאן בשבילכם!

למה כדאי לרכוש טבעת אירוסין יהלום?

המסורת בעולם המערבי היא לרכוש טבעת אירוסין משובצת יהלום או מכל אבן חן אחרת. יהלום הוא למעשה מינרל אשר נחשב לקשה ולמבריק ביותר מבין המינרלים. דרגת הקושי שלו עומדת על 10 בסולם מוס – זוהי למעשה דרגת הקושי הגבוהה ביותר מבין החומרים הנמצאים בטבע.

טבעת אירוסין יהלום נותנת לכם את האפשרות לשדרג יוקרה, שלמות, ועכשוויות באותה הנשימה ונחשבת לבחירתם הטבעית של מיליוני זוגות ברחבי העולם.

איך בוחרים טבעות אירוסין?

כאשר אנחנו מדברים על בחירת טבעת אירוסין אנו מדברים על מלאכה לא קלה במיוחד, יחד עם זאת ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את טבעת האירוסין הטובה ביותר עבורכם:

  • עבודה אל מול בעל מקצוע בעל ניסיון – כאשר אנחנו בוחרים טבעת אירוסין אנו בוחרים טבעת אשר תלווה אותנו לאורך שנים ולמעשה מייצגת את פרי אהבתנו, אנו ממליצים לכם לא להתעלם מהעובדה הזו ולגשת אל בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום התכשיטים וטבעות אירוסין בפרט.
  • בדקו מה הוא המוניטין של בעל המלאכה – המוניטין מעיד לא מעט על איכות בעל המקצוע, על טיבו ועל הדרך שבה הוא מתייחס אל כל לקוח הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

למה מומלץ לרכוש טבעת אירוסין אצל Anat Kashi Jewelry?

מחפשים טבעת אירוסין? הגעתם למקום הנכון. Anat Kashi Jewelry מרכזת עבורכם מגוון רחב של טבעות אירוסין בעיצובים שונים ובתצורות שונות והפכה בשנים האחרונות לבחירתם של אלפי זוגות ברחבי הארץ. יחד איתנו תוכלו להתאים טבעת אירוסין בהתאמה אישית לכלה שלכם תוך כדי מקצועיות, מיומנות רבה והמון הקשבה.

מחכה לכם,

ענת.